Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
ارکید دنا
ارکید دنا
تعداد محصولات 3 سال تاسیس 1379
مدیر عامل : محل درج نام مدیر

درباره ما

Orkid دنا شرکت در سال 2000 تاسیس شده است و در کارخانه محصولات اتوماسیون و راه حل برای خرید توسط سازندگان پانل، سازندگان، کاربران صنعتی، و پیمانکاران نصب شده متمرکز شده است. فلسفه ما است که به ارائه راه حل های ساده برای شرکت برنامه های کاربردی. پیچیده به طور پیوسته در طول سال با تمرکز بر کسب و کار اصلی آن تهیه اتوماسیون کارخانه به صنعت رشد از طریق همکاری با برخی از بهترین شرکت نام تجاری در کسب و کار اتوماسیون صنعتی از سراسر جهان .
انتگرال به فروش محصولات به کمک های فنی و آموزش عرضه شده توسط توزیع ملی Orkid دنا شرکت و کانال ادغام با استفاده از بیش از 20 سال تجربه در ترکیب در نرم افزار و پشتیبانی از تجهیزات اتوماسیون است. ما خط به بالا از صنعت پیشرو همراه با ما در خانه محصولات منابع فنی ما را قادر به شما را با محصولات با کیفیت بالا، دانش محصول عالی و پشتیبانی نرم افزار برتر کمک کند.
این شرکت با بسیاری از مشتریان دولتی و غیر دولتی در فولاد، شکر، توزیع سپر، ماشین آلات، خودرو، نفت و گاز، سیمان، تایر، کابل، آب و فاضلاب و بسیاری از صنایع دیگر.6


تصاویراطلاعات مجموعه

نوع سازمان شرکت
موقعیت تهران, تهران
نام مدیر محل درج نام مدیر
نام رابط شرکت آقای رضا علیمردانی
سال تاسیس 1379
تعداد شعب داخل کشور 5
وب سایت http://orkid-dena.com/